Sektörünün yenilikçi ve lider kuruluşunda deneyim kazanmak ister misiniz?

GÖKNUR GIDA A.Ş. 'de sosyal sorumluluk konusundaki duyarlı yaklaşımlarının bir sonucu olarak her yıl meslek lisesi ve üniversite eğitimlerine devam etmekte olan öğrenci adaylarımıza yaz aylarında staj imkânı sunarak kendilerine gelişim, eğitim sırasında öğrendikleri bilgileri pratiğe dönüştürme ve iş hayatını tanıma fırsatı sunulmaktadır.

Bu sürecin amacı; gelecekte iş dünyasında yer alacak gençlerin, çalışma hayatına başlamadan önce eğitim aldıkları bölümle ilgili bilgi ve tecrübelerini artırmalarına destek olmaktır.

Sizde stajınızı kişisel gelişim için fırsata çevirmek, sektörün lideri olan ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için çalışan kurumumuzda deneyim kazanmak isterseniz insankaynakları@goknur.com.tr adresine başvurunuzu iletebilirsiniz.

Staj Başvuru Süreci

Üniversite stajı için başvurular 1-31 Mart tarihleri arasında web sitemiz üzerinden staj başvuru formu doldurularak yapılmakta olup adayların başvurularına ek olarak;

  • 1 adet vesikalık fotoğraf,
  • 1 adet Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  • Üniversiteden alınmış zorunlu staj belgesi,
  • Resmi not dökümlerini 15 Nisan tarihine kadar GÖKNUR GIDA A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanı’na iletmeleri gerekmektedir.

 

Staj Değerlendirme Süreçleri

Değerlendirme süreçleri her faaliyet yılının Mayıs ayında İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılır. Her yıl Mart ayında internet sayfamız aracılığı ile duyurduğumuz staj  başvurusuna başvuruda bulunan adaylarımız, iş başvurusunda bulunan adaylarımız gibi öncelikle başvuru elemesinden geçirilmekte, daha sonra insan kaynakları yetkilileri tarafından mülakata tabi tutulmaktadır.

  • Stajyer adaylarının 3. sınıftan 4. sınıfa geçecek olmaları, genel not ortalamalarının 4 üzerinden en az 2 olması beklenmektedir
  • Adayların daha önce GÖKNUR GIDA A.Ş. ’de staj yapmamış olmalarına dikkat edilmektedir.
  • Stajyer değerlendirmelerinde üniversite kontenjanı bulunmamaktadır.
  • Her yıl özellikle Mühendislik alanında eğitimine devam eden öğrenciler arasından, GÖKNUR GIDA A.Ş. ’nin faaliyet alanları ve istihdam ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, okul ve öğrenci başarı durumu dikkate alınarak stajyerlerimiz belirlenmektedir.

 

Staj Süreleri ve Staj Lokasyonları

  • Stajlar yalnızca yaz döneminde (Haziran-Eylül) 4 veya 6 hafta yapılmaktadır.
  • Göknur Gıda A.Ş. olarak başta üretim merkezlerimiz olmak üzere (Niğde- Adana Kozan- Afyon Dinar) tüm lokasyonlarımızda önceden belirlenen sayıda stajyer alımı yapmaktayız.


Staj Formunu İndiriniz