SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞİN PARÇASI OLMAYA HAZIRMISIN?

GÖKNUR AİLESİNE KATILIN……..

Faaliyet gösterdiği sektörde lider ve öncü bir konumda olan Göknur A.Ş. sürdürülebilir başarısına değer katmak için kurumsal değerlerine uygun ve yetkin çalışanları bünyesinde istihdam etmektedir. “Sürekli Gelişim” prensibini benimseyen Göknur A.Ş, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine önem vermekte tüm personelini maddi ve manevi faydalar üreterek motive ediyor ve evrensel değerleri aşarak farklı iş modellerini çalışanları için uyguluyor.

Kurumsal değerleri ile Göknur A.Ş. farklılıklara saygı göstermekte eşitlik, güvenilirlik ve dürüstlük gibi ilkelerin benimsendiği bir iş ortamını çalışanlarına sunmaktadır. Yenilikçi, dinamik, alanında uzman ve takım ruhu ile hareket eden çalışan kadrosu ile Göknur A.Ş . uluslararası projelere imza atmakta ve çalışanların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

Bilgiyle, zevkle ve bağlılıkla sorumluluk getiren bir görevde kariyerine başlangıç yapmak için bize katılmak ister misin?

GENEL BAŞVURU

Genel Başvuru bölümü Göknur A.Ş. ye başvuruda bulunmak isteyen herkes için düzenlenmiştir. Bu bölüme yapılacak başvurular orta ve uzun vadede açılabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanımıza kaydedilir. Başvurularınızda ilgilendiğiniz alanı bir ön yazıyla belirtmenizi rica eder, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.


İş Başvuru Formunu İndiriniz